Gildia SithLords w świecie Metin2

Forum Gildii SithLords z gry Metin2.pl server Monastyr !


#1 2012-03-25 09:35:13

 Dauronix

Emeryt

Punktów :   

Pochwały i Nagany

No to zaczynajac od poczatku, dzien dobry, salut heloł itd, itp, etc. Jako ze zadko w gildii cos mowie, czy wypowiadam sie na wszelakie tematy, to postanowilem sie odezwac. Jako ze przewaznie stoje sobie to tu to tam, to widze duzo, slysze duzo, i sobie cicho i spokojnie obserwuje cała Nasza Gildie, i widze zreszta jak My wszyscy co sie w niej ostatnimi czasy dzieje. A dzieje sie ludki zle, urlopy, odejscia, zgrzyty, niedopowiedzenia i inne. I nie tylko zła atmosfera sie robi, czy jak to czasem słysze, jak na stypie, czy w kosciele. To zaczytuje teraz słowa pewnego krasnoluda z "Władny pierscieni" ktory powiedzial: "I na cmentarzu bywa weselej". Wracajac do tematu, przyszedl mi do głowy pomysl taki, zeby stworzyc dzial, czy temat, "Pochwały i Nagany". a Dlaczego? powodem jest, proba powrotu do normalnosci gildii. Jak sami wiecie, morale gildii podupada, czy morale gildii czy reputacja czy zaufanie roznych osob w gildii, a to jedynie prowadzi do osłabienia gildii i jej rozpadu. Sami mogliscie widziec jedna z ostatnich Naszych wojen. Duzo o tym mowic nei trzeba, mysle ze zdania sa takie same w tej Kwesti. Mysle ze, jawnie ludzi w Naszej gildii chwalac czy tez (oby jak najmniej) ganiac, podbudujemy gildie i sprawimy ze bedziemy mocniejsi, bardziej zrzyci z soba, bo chyba o to chodzi? Nie chodzi co za znaczek masz nad głowa, a to z jakimi ludzmi grasz, myle sie? Chyba nie.

Zaczynajac pozytywnie od chwili obecnej, nie piszac tego jako "Rada Gildii" a jako przyjaciel ludzi z gildii, chcialbym dac pochwały dwom osobom, a mianowicie:

Sevav - za dobra postawe, pomocna dłon nie tylko mnie, ale ludziom z gildii, za swoj czas, poswiecenie, mimo iz posiada 75, moze rownac sie z duzo mocniejszymi graczami, za jego cierpliwosc i znoszenie Nas ludkow i ludzikow na roznorakich przedsiewzieciach. Postac nie tylko pomocna jak i potrzebna w gildii, co wazna w niej, jak zreszta Kazdy z Osobna z Nas. Ale pamietajmy ze kazdy z Nas nie tylko cos z siebie caly czas daje ludki moje drogie, a czasem kazdemu z Nas potrzebna jest pomoc, czy tez wsparcie.

XxZniWiaRZxX - za pomoc, cierpliwosc poswiecony czas i nerwy, z Nami Ludzikami, a co najwazniejsze bynajmniej dla mnie, to za zaufanie. Sprawa dotyczy, mojego EQ, a sprawa wyglada tak ze, Tomek pozyczajac moje eq cale: szata dzwonek bransa kolce naszyjnik buty i helm (na rzecz pomocy Jagodzie), nie był do konca swiadomy jego wartosci. Dopiero pozniej dowiedzial sie ode mnie, ze nie chwalac sie przed gildia, eq moje jest warte okolo 5 tys. zł. Miał je cały tydzien, a mnie caly tydzien na grze nie bylo. Po tym tygodniu eq wrocilo do mnie całe, nawet co wiecej, z pełnymi przetopami, co nie musialobyc zrobione. Wiem ze Tomkowi mozna ufac, a bynajmniej mozna miec o nim dobre zdanie, i teraz kierujac słowa do ogółu, czasem lepiej zapomniec złe rzeczy, na rzecz dobrych i pozytywnych.

Nie na złosci buduje sie Rodzina, a na przyjazni, miłosci, zaufaniu. Mam nadzieje i kieruje to do całej gildii, ze moja wypowiedz nie zostanie zle zrozumiana, a stanie sie początkiem czegos naprawde dobrego, i lepszego. Temat czy pomysl ten, nie ma na celu, podzielic gildii, pokazac kto lepszy kto gorszy, nie nie i po trzykroc NIE. Temat Ma Nam wszystkim pomoc, podbudowac swoje checi, i zaangarzowanie w gildie, chociaz to tylko gra, ale kazdy dla niej cos poswiecil i nie traktuje jej jak przysłowiowe "jaja". Mam nadzieje ze nie tylko ja mam dobre zdanie na temat roznych ludzi, a Wy takze swoje pozytywne czy (oby nie) negatywne opinie o Nas ludkach i ludzikach bedziecie zamieszczac.

to by bylo na tyle, z moich obserwacji skromnych w gildii. W razie pytan odmiennego zdania co do tego co napisalem, pw forum, pw w grze jak bede dostepny.

pozdrawiam, skromie fioletowy szaman

Offline

 

#2 2012-03-25 12:48:54

 Andarielka

Członek Gildii SithLord

Punktów :   
Wiek: 23
Skąd : okolice Krakowa

Re: Pochwały i Nagany

Bardzo Dobry pomysł Sama też tego doświadczyłam jak stalki się pozbyłam. Otrzymałam pomocną dłoń i słowa pocieszenia. Nie na darmo napisałam w innej wypowiedzi, że ta Gildia ma duży potencjał ludzki. Nie ma się czego wstydzić jeśli ktoś nas pochwali, czy my kogoś.
Metin to niby gra, ale spotykają się tu normalni ludzie ze swoimi problemami dnia codziennego w realu.
Wydaje mi się że z tego też powodu czasami bywają miedzy nami zgrzyty. Niemniej lubię być tu z Wami i myślę ( mam taką nadzieję), Wy też ze mną.
Dlatego pomysł Dauronixa  uważam za bardzo dobry. 

Ps. Specjalne podziękowania za pomoc Mokani i Clade


Jestem, jaka jestem

Offline

 

#3 2012-03-25 15:14:55

 ShpoDrop

Emeryt

Punktów :   

Re: Pochwały i Nagany

Gra ale ludzie i emocje prawdziwe:)

Offline

 

#4 2012-03-26 17:52:55

 Sevav

Admin

Punktów :   

Re: Pochwały i Nagany

dzięki Mati tylko Ty mogłeś na coś takiego wpaść:) jeszcze raz dzięki, ale ja pochwal nie potrzebuje bo przez nie staje się bardziej leniwy niż jestem. Jedynie co potrzebuje to pomocy ale ostatnimi czasy niestety jej nie uzyskałem.

Offline

 

#5 2012-04-06 20:47:29

 Mokani

Admin

Punktów :   

Re: Pochwały i Nagany

Chcialabym podziekowac Dawidowi - Proxaa za ogromna pomoc przy zrozumieniu regulaminu dotyczacego blokady konta, spojrzenie na sprawe w optymistyczny sposob i pomoc w usunieciu nieszczesnej postaci CrazyBitch69 )

Jeszcze raz dzieki Dawid, zapraszam na browarka:*

Offline

 

#6 2012-04-07 08:45:04

 Dauronix

Emeryt

Punktów :   

Re: Pochwały i Nagany

Pirksiu ode mnie masz browarka za robienie dobrego wrazenia i pozytywnosc w gildii

Offline

 

#7 2012-04-07 09:56:19

 Pirks

Członek Gildii SithLord

Punktów :   
Skąd : Elbląg

Re: Pochwały i Nagany

Dzięki za browarka

Offline

 

#8 2012-05-05 20:54:00

 123rd

http://podaj.net/foto/admin111111.jpg

Punktów :   
Wiek: 29
Skąd : Toruń/Londyn

Re: Pochwały i Nagany

okej a więc chciałem podziękować wszystkim 18 osobom biorącym dziś (05.05.2012) w 3 rajdach na smoka a nagany udzielam Kanikowi za spóźnienie oczywiście :]


Położyłem się koło 1... ale 2 też była fajna

Offline

 

#9 2012-05-06 06:45:22

 SEANSE

http://i239.photobucket.com/albums/ff205/garm771/sith_lord-1.gif

Punktów :   
Wiek: 25
Skąd : Byszewo pod Kołobrzeg

Re: Pochwały i Nagany

a mi sie nie udalo zainstalowac metina u kolegi..99% i jego laptop postanowil sie grubozawiesic ze az baterie trzeba bylo wyjac bo restart nie lapal:) laptop z drewna wystrugany zprocesorem jego psa niestety:) ale gratuluje udanych wypraw...o 9 gdzies zdaje sluzbe ale teznie wiem kiedy w domu bede bo ten moj wrog metina2 w szpitalu jest i wypadalo by ja odwiedzic zeby nie wyjsc na nalogowca jakiegos:) pozdrawiam serdecznie smoko ubijaczy wszytkich:P dobrze ze chociaz forum tu chodzi:)


A man can be happy with any woman as long as he does not love her.
— Oscar Wilde

123rd jest paróweczką                                                         ...aaa MaHaRoN podnies sure

Offline

 

#10 2012-05-12 01:41:11

 Mokani

Admin

Punktów :   

Re: Pochwały i Nagany

Nagana ode mnie dla 123rd za:

Dzis na vt uszczypnal mnie ze zloscia w reke i powiedzial : "Jezeli myslisz, ze bedzesz przeze mnie specjalnie traktowana tylko dlatego, ze jestes moja dziewczyna, to sie grubo mylisz".

Offline

 

#11 2012-05-12 02:31:05

Invariable

Emeryt

Punktów :   

Re: Pochwały i Nagany

Czemu naganna może uważa że coś więcej eh te kobiety

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plkołdra amz żaluzje drewniane