Gildia SithLords w świecie Metin2

Forum Gildii SithLords z gry Metin2.pl server Monastyr !


#1 2012-05-25 19:20:24

Kenan

Emeryt

Punktów :   

Podanie

Poziom postaci: 76

Klasa oraz profesja postaci: Wojownik Body

Skille postaci: Aura miecza P , Wir miecza P , berek G , 3stronne m9

Plany na dalszą gre : Plany na gre , jak kazdego , dobre eq zdobyć i wbić wiekszy lvl .

Długość przygody z metinem : 3 lata

Poprzednia gildia i powód odejścia : Lightning , powod odejscia : Brak zabawy grą .

Jeśli byłeś uwikłany w jakieś konflikty (wojny gildii itd) czy będziesz w stanie z nich zrezygnowac?: Nie , nie mamy zadnych problemow z graczami oraz gildiami


Coś o sobie spoza metina:
a. imię : Alan i Krystian
b. gdzie mieszkasz : (Alan) za granicą , (Krystian) koło wrocławia
c. wiek: 17/17
d. czym sie zajmujesz oprócz graniem w metka (Alan) Gram w piłke nozna (Krystian) Baluje
E: Dodam punk "E" : Jak juz widac po gornych punktach , gramy razem na tym koncie .


Posiadasz mikrofon i będziesz wchodzić na nasze VT wersja 2.1.4 ? : (alan) tak posiadam i moge wchodzic na vt/ts lecz nie zawsze (krystian) tez ma , ale ma za slabego kompa i prawdopodobnie u niego Vt/ts odpada


Nicki osób z gildii, na które się powołujesz : Znamy dobrze YepYep71 , i inne osoby rowniez ,ale tylko z "widzenia"

Dlaczego właśnie my? :Wiecie co to zabawa , a o to w tej grze polega .

Offline

 

#2 2012-05-25 20:01:48

 123rd

http://podaj.net/foto/admin111111.jpg

Punktów :   
Wiek: 29
Skąd : Toruń/Londyn

Re: Podanie

hmmm kilka pytań mam :]

gracie na jednym koncie, jesteście bliskimi znajomymi? rodziną?

co do vt to jednak czasami wypadałoby się tam pojawiać by poznać lepiej ludzików co prowadzi do poprawienia jakości zabawy, plus na niektóre wyprawy ciężko Wam będzie iść bez komunikacji

opiszcie(opisz-nie wiem który z Was to pisał) jak wyglądają wasze najbliższe plany na gre, w sensie na czym będzie się głównie skupiać powiedzmy w najbliższych miesiącach?

ostatnie pytanie dotyczy Waszej aktywności: ile czasu Wasza postać jest na grze w ciągu dnia (wiem że ciężko to określić czasami ale chodzi mi o tzw średnią)

pozdrawiam 123rd


Położyłem się koło 1... ale 2 też była fajna

Offline

 

#3 2012-05-25 20:15:05

Kenan

Emeryt

Punktów :   

Re: Podanie

Tak jestesmy rodzina dokładniej kuzynami

Co do vt jak napisalem wyzej ja bede mogl , z nim bedzie troszeczke gorzej , zobaczymy co sie da z tym zrobic

Podanie napisałem ja (alan)

Na razie skupiamy sie cały czas na dropie , poniewaz została nam "ukradziona" truta , trzeba to jakos odrobic , inaczej mowiac , drop drop drop , eq do pvp zrobi sie jak beda skile co naj mniej 3x P

Aktywnosc , siedzimy sporo na metinie , tzn. czesto jest tak ze jak ja schodze , to on wchodzi lub na odwrót . rowniez gramy czesto razem tzn. ja jestem na woju on na bufie lub na odwrót .
Godzin dziennie ciezko jest napisac ile , sa takie dni kiedy nie moze on lub ja usiasc na kompie , bo nadal jest szkoła
Ale dziennie co najmniej 4godz.

Offline

 

#4 2012-05-25 21:04:08

Clade

Zbanowany

Punktów :   

Re: Podanie

... chwilowo się wstrzymam, bo nie wiem


http://img207.imageshack.us/img207/4228/wojsko.png

Offline

 

#5 2012-05-25 21:14:43

 yepyep71

Emeryt

Punktów :   
Wiek: 16
Skąd : Lubartów

Re: Podanie

wiem, ze moze nie mam zbytniego głosu tutaj, ale ja jestem oczywiście na tak. sam go namówiłem do złożenia podania..
znamy sie juz kilka miesiecy miłe ludziki z nich

Offline

 

#6 2012-05-25 22:14:51

 Sevav

Admin

Punktów :   

Re: Podanie

ja takie pytanie: albo ślepy juz jestem albo nie widze gdzie jest nicku postaci, bo jakos nie wydaje mi sie żebym kojarzył gdzieś postać Kenan

Offline

 

#7 2012-05-25 22:20:43

 Proxaa

Zbanowany

Punktów :   
Wiek: 21
Skąd : Zelów

Re: Podanie

Sevav napisał:

ja takie pytanie: albo ślepy juz jestem albo nie widze gdzie jest nicku postaci, bo jakos nie wydaje mi sie żebym kojarzył gdzieś postać Kenan

Dobre pytanie ...Popieram ; )

Offline

 

#8 2012-05-25 22:50:52

DarthKanik

Moderator

Punktów :   

Re: Podanie

yepyep71 napisał:

wiem, ze moze nie mam zbytniego głosu tutaj, ale ja jestem oczywiście na tak. sam go namówiłem do złożenia podania..
znamy sie juz kilka miesiecy miłe ludziki z nich

Nie denerwuj mnie jestes takim samym czlonkiem jak inni a kazdy ma takie same prawa . Co do podania to jestem na TAk , kolejny bodziak nam sie przyjda tylko musisz zagladdac czasem  na vt ! , Nick jak sie nie myle to Smok2828

Offline

 

#9 2012-05-26 00:01:01

Invariable

Emeryt

Punktów :   

Re: Podanie

Sam powiem że podanie na poziome. Ale jak Grzesiu pisał nie kojarzę Kenan.Skille ładnie. Poziom widać że nie piszę bezsensu jestem za okresem próbnym... :-)

Offline

 

#10 2012-05-26 00:18:03

 Moss78

http://i239.photobucket.com/albums/ff205/garm771/sith_lord-1.gif

Punktów :   

Re: Podanie

Witam
ja jestem na tak oczywiście na okres próbny wszystko okaże się w praniu jak to się mówi, będzie coś nie tak albo brak zaangażowania wtedy można się bez problemow pożegnać a jak będzie wszystko ok to bodziak się przyda.

Tylko mam 1 pytanie w jaki sposób straciliście trute.

Offline

 

#11 2012-05-26 07:03:44

Clade

Zbanowany

Punktów :   

Re: Podanie

jeśli to Smok2828 to też jestem na tak, widziałem patrzyłem i byłem pozytywny co do niego


http://img207.imageshack.us/img207/4228/wojsko.png

Offline

 

#12 2012-05-26 11:57:40

 Dauronix

Emeryt

Punktów :   

Re: Podanie

dane mi było takze z tą postacia zamienic kilka nawet kilkanascie słow, i jestem na tak za okresem probnym

Offline

 

#13 2012-05-26 12:41:10

 123rd

http://podaj.net/foto/admin111111.jpg

Punktów :   
Wiek: 29
Skąd : Toruń/Londyn

Re: Podanie

no to zapraszajmy kolegę


Położyłem się koło 1... ale 2 też była fajna

Offline

 

#14 2012-05-26 14:59:52

Clade

Zbanowany

Punktów :   

Re: Podanie

Czyli jesli to gracz Smok2828 to podanie rozpatrzone pomyślnie


http://img207.imageshack.us/img207/4228/wojsko.png

Offline

 

#15 2012-05-26 16:13:05

 yepyep71

Emeryt

Punktów :   
Wiek: 16
Skąd : Lubartów

Re: Podanie

potwierdzam, jest to smok2828

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plukryta sobieszewo psycholog Piła