Gildia SithLords w świecie Metin2

Forum Gildii SithLords z gry Metin2.pl server Monastyr !

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-04-04 16:28:01

 123rd

http://podaj.net/foto/admin111111.jpg

Punktów :   
Wiek: 29
Skąd : Toruń/Londyn

Co w gildii piszczy....

Co w gildii piszczy?

Ostatnio wiele się działo, niekoniecznie dobrego... większość niemiłych spraw już załatwiliśmy i proponuję aby puścić je w niepamięć :]Teraz należałoby się skupić nad dalszym rozwojem gildii i rozwijaniu komunikacji między nami. Dlatego też zachęcam wszystkich do wchodzenia na vt gildyjne(jeśli ktoś nie może niech przynajmniej po udziela się na czacie gildyjnym itd). Zwracam też uwagę, że jeśli chcemy ruszyć "ostro z kopyta" do przodu, powinniśmy wykorzystać nasze znajomości w grze i zacząć rekrutować aktywnych graczy(oczywiście spełniających wymagania-dopuszczalne są małe wyjątki po dobrym uzasadnieniu).

Jeśli pojawią się jakieś nieporozumienia między Wami , radzę rozwiązywać je jak najszybciej (nie bójcie się szczerze rozmawiać)a jeśli stwierdzicie, że sami nie jesteście ich w stanie rozwiązać to zarówno ja, jak i Makaron czy pozostali członkowie rady są do waszej dyspozycji(pamiętajcie o tym!!). Najlepiej takie sprawy załatwiać na vt, pisanie na forum moim zdaniem zaognia sytuacje bo nikt nie będzie w stanie wyrazić siebie do końca co prowadzi do zupełnie innego odbioru danego postu niż oczekiwania osoby piszącej takowy.

Kieruję też do Was pytanie, mianowicie: Czarek ma bardzo dobry pomysł na event gildyjny(który mi przesłał na gg)do jego realizacji będzie potrzeba co najmniej 6 osób, więc jeśli ktoś wyraża chęć pomocy prosiłbym o kontakt w tej sprawie, bądź też deklarację w tym temacie. Drugie pytanie dotyczące tej sprawy jest następujące, jakie nagrody zebrać i ile waszym zdaniem osób powinno takowe dostać (pierwsza 5?). Z tym wiąże się też jedna rzecz, event chciałbym przeprowadzić w miarę szybko, lecz na chwilę obecną nie posiadamy wystarczającej ilości kamieni duchowych... (więc może jako nagrody wykorzystamy to co mamy? jakieś kd z wróżek itd? co o tym sądzicie).


Na zakończenie napiszę Wam, że najgorsze chyba za nami :] tak jak w innych gildiach będziemy mieli upadki w wzloty i mam nadzieję że teraz jesteśmy na "fali wznoszącej"

Pozdrawiam Was serdecznie wasz pro elo elo erdek pierdek


Położyłem się koło 1... ale 2 też była fajna

Offline

 

#2 2012-04-05 10:20:54

 Sevav

Admin

Punktów :   

Re: Co w gildii piszczy....

zależy kiedy będziesz chciał zrobić ten event, jeśli 13-15 to odpadam, chyba ze będę mógł jakoś pomoc wcześniej.

Offline

 

#3 2012-04-05 10:51:00

 Moss78

http://i239.photobucket.com/albums/ff205/garm771/sith_lord-1.gif

Punktów :   

Re: Co w gildii piszczy....

Ja jestem chętny do pomocy w evencie, z nagrodami myślę ze można by było zorganizować jakiś wypad na katakumby tam dobrze lecą duchowe z 2 czy 3 razy i pewnie by się coś nazbierało i tu tez na ten wypad się pisze, jeżeli nie damy rady to oczywiście dobry pomysł z wykorzystaniem tego co mamy.

Co do vt wczoraj bylo zalogowanych dość dużo osób kiedy wszedłem na vt były tam 3 osoby z czego 2 były afk
większość z was w podaniu które pisaliście miała pytanie o vt i oczywiście każdy wyrażał chęć do korzystania z vt a teraz lipa, jeżeli ktoś nie może rozmawiać wieczorami z różnych powodów niech chociaż wejdzie i słucha co
na pewno ułatwi grę i umili czas.

Offline

 

#4 2012-04-05 19:34:22

MaHaRoN

http://i239.photobucket.com/albums/ff205/garm771/sith_lord-1.gif

Punktów :   

Re: Co w gildii piszczy....

CHetny do pomocy!!!! Ja Maszkaron deklaruje sie iz bede pomagal przy ewencie ^^ moge nawet byc nagroda dla naszych Pan;DDD mrrrr;PP z moim zajebistym GLOSIKIEM!!!!!!!!!!:DDDD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwywrotka Piła domki letniskowe sobieszewo torby papierowe do cateringu