Gildia SithLords w świecie Metin2

Forum Gildii SithLords z gry Metin2.pl server Monastyr !

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-05-31 09:44:35

 Dauronix

Emeryt

Punktów :   

dobra nowina

nie wiem czy wszystkim wiadomo czy nie. ale mamy rozejm z gildia NOIR. została zawarta zgoda, na mocy ktorej Nasze gildie sie wzajemnie szanuja i zyja w zgodzie, mam nadzieje ze jak najdluzej.
ktos mi powiedzial ze samemu nie ma sensu sie porywac na pewne sprawy czy tez dowodzic gildia, troche sie ta osoba mylila, bo jesli sie chce sie utrzymac cos co zostalo stworzone i polączylo wielu ludzi Razem, to warto czasem sie troche wychylic i na wlasna reke cos załatwiac zeby dobrze bylo. kto wie co mam na mysli to wie :] 

a puki co cieszyc sie trzeba ze spokoj mamy z NOIR i spokojnie mozemy zajac sie tym na czym najwiecej sie skupiamy ostatnimi czasy tj. klucze wrozki smoki, czy tez katakumby lub dt i expienie.




pozdrawiam: fioletowy szaman

Offline

 

#2 2012-05-31 11:15:46

 XxZniWiaRZxX/ZwiErzAK

Głąb

Punktów :   
Wiek: 24
Skąd : Poznańska GWARDIA

Re: dobra nowina

Dobra Nowina?? a ja bym to ujął PRZESTROGA DLA INNYCH!!

Informuje że każdy kto będzie Chciał się porywać z motyką na Słońce <czyt:Rozpęta z kimś wojnę>
będzie sam na własną rękę radzić sobie z tym problemem, o tuż LIDER danej GILDII z którą delikwent ma KOSĘ...Zostanie poinstruowany że ma bić tylko tego który chciał swoich sił próbować,
twierdząc że jest nie wiadomo jak mocny i każdy może mu "skoczyć" , nauczycie się indywidualnie odpowiadać za swoje czyny, nikt z Gildii nie będzie się wtrącać, dlaczego? Ponieważ nie pozwalam
na to by nie winni obrywali...Przetrawcie to sobie na spokojnie i się dostosujcie ;]

PS: Więcej nikt wam dupy nie uratuje... Brawo Dauronix...

PzdR By GESTAPO Zniw

Offline

 

#3 2012-05-31 11:19:49

 Proxaa

Zbanowany

Punktów :   
Wiek: 21
Skąd : Zelów

Re: dobra nowina

Dauro i Clade się spisali jak trzeba ^^ a co do słów Żniwka popieram w 100 % ; )

Offline

 

#4 2012-05-31 12:27:55

 Pirks

Członek Gildii SithLord

Punktów :   
Skąd : Elbląg

Re: dobra nowina

Tez popieram to co napisal Tomek, jak jest ktos cwaniak niech sobie radzi sam, a nie obarcza klopotami innych.

Offline

 

#5 2012-05-31 14:47:38

Kenan

Emeryt

Punktów :   

Re: dobra nowina

XxZniWiaRZxX/ZwiErzAK napisał:

Dobra Nowina?? a ja bym to ujął PRZESTROGA DLA INNYCH!!

Informuje że każdy kto będzie Chciał się porywać z motyką na Słońce <czyt:Rozpęta z kimś wojnę>
będzie sam na własną rękę radzić sobie z tym problemem, o tuż LIDER danej GILDII z którą delikwent ma KOSĘ...Zostanie poinstruowany że ma bić tylko tego który chciał swoich sił próbować,
twierdząc że jest nie wiadomo jak mocny i każdy może mu "skoczyć" , nauczycie się indywidualnie odpowiadać za swoje czyny, nikt z Gildii nie będzie się wtrącać, dlaczego? Ponieważ nie pozwalam
na to by nie winni obrywali...Przetrawcie to sobie na spokojnie i się dostosujcie ;]

PS: Więcej nikt wam dupy nie uratuje... Brawo Dauronix...

PzdR By GESTAPO Zniw

dobrze napisane

Offline

 

#6 2012-05-31 16:58:36

Clade

Zbanowany

Punktów :   

Re: dobra nowina

A Pfff...


http://img207.imageshack.us/img207/4228/wojsko.png

Offline

 

#7 2012-05-31 18:03:47

 Dauronix

Emeryt

Punktów :   

Re: dobra nowina

Przepraszam ze to powiem ale co do tego co Nasz drogi GESTAPO napisal:

cytuje:
"będzie sam na własną rękę radzić sobie z tym problemem, o tuż LIDER danej GILDII z którą delikwent ma KOSĘ...Zostanie poinstruowany że ma bić tylko tego który chciał swoich sił próbować,
twierdząc że jest nie wiadomo jak mocny i każdy może mu "skoczyć" , nauczycie się indywidualnie odpowiadać za swoje czyny, nikt z Gildii nie będzie się wtrącać, dlaczego? Ponieważ nie pozwalam
na to by nie winni obrywali...Przetrawcie to sobie na spokojnie i się dostosujcie ;] "

mam pewne dziwne lekko odczucia szczerym bedac, szczegolnie ciekawi mnie stwierdzenie :

cytuje:
"Ponieważ nie pozwalam na to by nie winni obrywali...Przetrawcie to sobie na spokojnie i się dostosujcie ;]"

nie zebym sie czepial bo nie lezy to w mej naturze. ale lekko zalatuje mi tu "liderowaniem" moze sie myle. ale nie mozna komus czegos kazac, nałozyc na niego ze ma cos z kims robic, co mu wolno co nie, mam na mysli to inne gildie. i tego bym sie trzymal.

GESTAPO:

Nie zamierzam zajmować się Liderowaniem <bo nie leży to w mej naturze>  Jeśli kogoś boli to co napisałem, lub oczywiście Dauro źle mnie zrozumiał...to w takim razie...Napisze krótko... RÓB TA SOBIE CO CHCE TA...

pZDr BY GESTAPO Zniw


Najwazniejsze ze zaistniala sprawa zostala zakonczona i mozna wrocic w normalny rytm "zycia metinowego"
takze mam nadzieje ze Zniwek za tą moja wypowiedz sie nie obrazi. i na tym temat zakonczymy mysle, bo po co sie rozwodzic nad czyms co zostalo zakonczone pozytywnie i wszyscy sa cali i zdrowi


pozdrawiam: fioletowy szaman

Offline

 

#8 2012-05-31 18:23:28

Clade

Zbanowany

Punktów :   

Re: dobra nowina

Wiedziałem że ktoś na pfff zareaguje , Powiem w skrócie jak chcesz wyodrębniać sobie osoby z gildi i ktoś ma być na boku to mnie rośmieszyłeś, w takim razie powiedz mi po co jest gildia czy to nie paczka ludzi która powinna sobie pomagać i wspierać czy się odrzucać buhahaha, ja nie bd miły dla kogoś kto tak mówi bd pamietać i się trzymać tego...    Nie mówiąc jak mnie skreśliliście patrze i podziwiam was:)


http://img207.imageshack.us/img207/4228/wojsko.png

Offline

 

#9 2012-05-31 19:24:07

 Dauronix

Emeryt

Punktów :   

Re: dobra nowina

bedac bardzo szczery, proponuje zamknac i zakonczyc ten temat.  Bo jak widze to powoli z jednej wojny robi sie druga tym razem wewnetrzna.  Clade - Mateusz, jak wszyscy poniekad zauwarzyli czy tez nie, post zniwka jest dosc inny. nikt nie ma zamiaru nikogo skreslac jak to napisales.

GILDIA TO JEDNOSC, Z TAKIM ZAŁOZENIEM ZOSTALA ONA ZALOZONA, SKLAD NIECO ZMIENIONY ALE PONIEKAD NADAL TEN SAM, WIEC SIE CHYBA ZNAMY DOSC TROCHE JUZ, I NADAL SIE POZNAJEMY.
JEDNOSC - SILA - ZGRANIE

TAK????? CZY NIE. JAK TAK, TO TEGO SIE TRZYMAJMY. A JEZELI NIE, TO NIE MA SENSU CIAGNAC DALEJ TEJ GILDII W KTORA PONIEKAD KTOS WLOZYL DOSC DUZO CZASU POSWIECENIA I NERWOW

Offline

 

#10 2012-05-31 19:53:06

Clade

Zbanowany

Punktów :   

Re: dobra nowina

Dauro ty wojny wewnętrznej nie widziałeś , to jest tylko krótko mówiąc WYTYKANIE komuś co źle jest napisane i źle odbierane


http://img207.imageshack.us/img207/4228/wojsko.png

Offline

 

#11 2012-05-31 20:41:12

 Dauronix

Emeryt

Punktów :   

Re: dobra nowina

dobra masz racje moze i nie widzialem. ale tez mialem swoja gildie, przewodzilem jej, i od takich drobnych rzeczy dzieja sie nastepne i nastepne i nastepne i pyk jak czary mary znika gildia.

Offline

 

#12 2012-06-01 06:58:16

 Andarielka

Członek Gildii SithLord

Punktów :   
Wiek: 23
Skąd : okolice Krakowa

Re: dobra nowina

Wystarczy juz tego , bylo minelo i cieszmy sie dobrym zakonczeniem


Jestem, jaka jestem

Offline

 

#13 2012-06-01 11:24:07

 XxZniWiaRZxX/ZwiErzAK

Głąb

Punktów :   
Wiek: 24
Skąd : Poznańska GWARDIA

Re: dobra nowina

Andarielka napisał:

Wystarczy juz tego , bylo minelo i cieszmy sie dobrym zakonczeniem

Zgadzam się z Andi , zamykam TEMAT

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plkołdra amz żaluzje drewniane